Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata – Lingwista

Nowa praca lub zmiana stanowiska

Jednym z najefektywniejszych rozwiązań jest udział w kursie zawodowym

Nowa praca, zmiana stanowiska lub po prostu konieczność nabycia określonych umiejętności – w każdej z tych sytuacji jednym z najefektywniejszych rozwiązań jest udział w kursie zawodowym. W Centrum Szkolenia Zawodowego „Oświata-Lingwista” od wielu lat kształci się przyszłych specjalistów w przeróżnych branżach. Każdego roku kursy z sukcesem kończy tysiące osób. Oferta skierowana jest do firm, instytucji publicznych i osób prywatnych. Szkolenia, prowadzone przez fachowców, nie tylko pomagają znakomicie przygotować się do egzaminów, ale i umożliwiają nabycie kwalifikacji, które będą niezwykle przydatne przez wszystkie lata kariery zawodowej.

Szkolenia operatorów koparek i spawaczy

Kursy kosmetyczne, administracyjno-biurowe, informatyczne i wiele innych

Centrum Szkolenia Zawodowego „Oświata-Lingwista” oferuje kursy spawaczy, monterów, dekarzy, murarzy, glazurników, operatorów maszyn roboczych, fryzjerek, stylistek paznokci czy kosmetyczek. Uczestnicy zajęć mogą być również kompleksowo przygotowani do pomyślnego zaliczenia egzaminów UDT. Dostępny jest także kurs prawa jazdy. Każde szkolenie to szansa na podniesienie kwalifikacji lub poznanie zupełnie nowych umiejętności i tym samym zdobycie wymarzonej pracy bądź otrzymanie awansu. Program dopasowany jest do aktualnej sytuacji na rynku pracy, by w pełni odpowiadać najnowszym trendom.

Szeroki program szkoleń grupowych

Zaświadczenia zgodne z obowiązującymi przepisami prawa potwierdzające ukończone kursy

Oprócz kursów indywidualnych, powstał również bardzo szeroki program szkoleń grupowych, podczas których można przygotować się do pracy w: administracji, biurze, szpitalu, gastronomii, rachunkowości, ogrodnictwie, wnętrzarstwie czy branży IT. Dzięki niemu w prosty sposób można zdobyć niezbędne uprawnienia, dokumenty lub zaświadczenia ukończenia kursu.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów, którzy dbają o atmosferę i chętnie odpowiadają na każde pytanie uczestników. Wykorzystywane wyposażenie, sprzęt do ćwiczeń, a także sale szkoleniowe spełniają najwyższe standardy. Centrum „Oświata-Lingwista” dba o to, by każdy uczestnik kursów miał poczucie dobrze zainwestowanego czasu oraz zyskał wiedzę i umiejętności, które pomogą poszerzyć perspektywy kariery zawodowej.