Edukacja osób dorosłych

Doświadczona kadra i dobre zaplecze techniczne

Kształcimy osoby dorosłe, pomagamy poszerzyć kwalifikacje

„Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o. o. posiada bardzo szeroką ofertę skierowaną do osób dorosłych, które chcą zdobyć kompetencje, ułatwiające znalezienie nowej pracy, przekwalifikować się lub poszerzyć swoje zawodowe horyzonty. Poszczególne szkoły, akademie oraz ośrodki skutecznie zwiększają szanse swoich słuchaczy na rynku pracy. Siłą tych placówek jest doświadczona kadra, bogate zaplecze techniczne oraz programy nauki, gwarantujące znakomite efekty.

Wszystkie szkoły posiadają prawa publiczne

Placówki i platformy szkoleniowe oferują szeroki wachlarz kursów i szkoleń

Edukację osób dorosłych prowadzimy w następujących placówkach oświatowych i szkoleniowych:

  • Gdańskie Szkoły Medyczne i Admininstracji,
  • Studium Pracowników Medycznych i Społecznych,
  • Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Oświata – Lingwista,
  • Centrum Szkolenia Zawodowego Oświata – Lingwista,
  • Szkolenia Lingwista Kursy BHP

Bogata oferta edukacyjno - szkoleniowa

Szkoły i placówki dostępne dla osób w każdym wieku
Prowadzone w nich lekcje i kursy umożliwiają zdobycie nowego przyszłościowego zawodu lub rozwinięcie umiejętności w zakresie zawodu wykonywanego bądź wyuczonego. Dzięki bogatej ofercie można bez trudu rozpocząć podążanie za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego oczekują potencjalni pracodawcy lub nabyć wiedzę i umiejętności, pozwalające chwycić stery we własne ręce i założyć zyskowną działalność gospodarczą. Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych w każdym wieku – zarówno absolwentów szkół średnich, pracowników na półmetku swojej zawodowej kariery, jak i osób, poszukujących nowych wyzwań w kwiecie wieku.

Bardzo dobre efekty działań edukacyjnych i szkoleniowych

Edukacja poparta certyfikatami uznawanymi w Polsce i Unii Europejskiej

Wszystkie kursy w poszczególnych placówkach prowadzone są przez doświadczonych, bardzo kompetentnych instruktorów, wykładowców i praktyków, którzy dbają nie tylko o doskonałe efekty szkolenia czy znakomitą atmosferę, ale także o bezpieczeństwo uczestników. Organizowane są zajęcia teoretyczne i praktyczne. Wyposażenie, sprzęt do ćwiczeń oraz sale szkoleniowe spełniają najwyższe standardy. Kursy umożliwiają zdobycie niezbędnych certyfikatów, uprawnień czy dokumentów, dopuszczających do egzaminów państwowych. Ich zdawalność wśród absolwentów „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji znajduje się na jednym z najwyższych poziomów w kraju, a zdobyte uprawnienia uznawane są również w innych krajach Unii Europejskiej.

Sprawdź naszą pozostałą ofertę: