Transport Oświata – Lingwista

Niezawodne usługi transportowe

Specjalizujemy się w przewozach krajowych gwarantując pełne bezpieczeństwo

Nadbałtyckie Centrum Edukacji “Oświata-Lingwista” świadczy także niezawodne usługi transportowe. Od wielu lat specjalizuje się w przewozach krajowych, gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz bardzo profesjonalne podejście. Prowadzi działalność w oparciu o bogate doświadczenie i sprawdzonych kierowców. Podąża za potrzebami klientów, nieustannie podnosząc standard swoich usług. Posiada wszystkie wymagane prawem polskim oraz unijnym niezbędne pozwolenia i licencje.

Przewozów grup przedszkolnych i szkolnych

Obsługa ślubów, wesel, konferencji i innych imprez

Transport “Oświata-Lingwista” obejmuje usługi dla grup, a także klientów indywidualnych w zakresie: przewozów grup przedszkolnych i szkolnych, wycieczek zorganizowanych, obsługi ślubów, wesel, konferencji i wszelkiego rodzaju imprez, pielgrzymek, transportu koni oraz transferów na lotniska. Możliwy jest również transport drużyn sportowych na różnego rodzaju wydarzenia i turnieje. Nowoczesne pojazdy prowadzą bardzo doświadczeni, odpowiednio przeszkoleni kierowcy, którzy zapewniają swoim pasażerom najwyższy komfort podróży.

Wygoda i bezpieczeństwo gwarantowane

Wygodne mobilne fotele, pełna klimatyzacja, multimedia

Wygoda i bezpieczeństwo jest gwarantowana również dzięki wykorzystywaniu wysokiej klasy autobusowi. Udostępniany przez Nadbałtyckie Centrum Edukacji “Oświata-Lingwista” autobus marki Mercedes ma bogate wyposażenie, obejmujące m.in.: bardzo wygodne mobilne fotele, pełną klimatyzację, multimedia, system wewnętrznego podświetlenia oraz indywidualne oświetlenie i nawiew pasażerów. Posiada również specjalne udogodnienia i zabezpieczenia dla przewozu młodszych dzieci w postaci systemów obniżających pasy bezpieczeństwa. Usługa transportu jest bardzo elastyczna – łatwo dopasować ją do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta, ponieważ wszystkie przewozy są indywidualnie kalkulowane.

Usługa transportu w ramach oferty transportowej “Oświata-Lingwista” wykonywana jest bardzo sumiennie. Placówka specjalizuje się w przewozach dzieci i młodzieży. Autobus przed każdym wyjazdem jest dokładnie sprawdzany pod kątem niezawodnego funkcjonowania. Zaangażowanie wykwalifikowanego zespołu umożliwia szczęśliwe i bezpieczne docieranie do celu podróży.

Sport i turystyka

inne propozycje dla dzieci i młodzieży:

Przejdź na stronę placówki:

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, że:
Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej w formularzach jest „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą przy

ul. Malczewskiego 51 w Gdańsku, kod pocztowy 80-107,
tel.: 58 303 30 30 adres e-mail:info@oswiatalingwista.eu
Administrator Danych wyznaczył Inspektora Danych Osobowych tj. Jakub Szpojda.
Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: iod@oswiatalingwista.eu,
adres siedziby wskazany w ust. 1)
Celem zbierania danych jest realizacja usług edukacyjno-szkoleniowych, na podstawie wypełnionych formularzy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenia działań edukacyjno-szkoleniowych.
Przewidywane kategorie odbiorców powyższych danych to pracownicy działu rekrutacji, sekretariatu, w tym kadra pedagogiczna oraz kadra kierownicza.
Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu - cele analityczne, w tym profilowanie.*
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu edukacji, szkolenia i przechowywane przez okres przedawnienie ewentualnych roszczeń.
*Do profilowania wykorzystywane będą min. następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania,
nazwa domeny, identyfikator urządzenia, a także inne podobne informacje.