Szkoła Jazdy Konnej Oświata – Lingwista

Nauka jazdy konnej

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych na każdym poziomie zaawansowania

Szkoła Jazdy Konnej „Oświata-Lingwista” oferuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych na każdym poziomie zaawansowania – od lekcji dla osób początkujących, po treningi doskonalące umiejętności jeździeckie, szkolenie do egzaminów na odznaki jeździeckie oraz przygotowanie do amatorskich zawodów jeździeckich. Każdy uczestnik może doświadczyć radości z jazdy konnej, a także dowiedzieć się wiele o opiece nad tymi zachwycającymi zwierzętami i więzi, która może się rozwinąć między koniem a jeźdźcem.

Bezpieczeństwo jest priorytetem

Duża liczba i różnorodność koni w stajni

Gdańska Szkoła Jazdy Konnej dysponuje wierzchowcami, dostosowanymi do wszystkich poziomów doświadczenia jeździeckiego. W stajni znajdują się konie czystej krwi arabskiej, krwi angielskiej oraz kuce. Każdy z nich to wyjątkowy wierzchowiec, ze swoim oryginalnym charakterem, historią i temperamentem. Dlatego też można bez problemu dopasować konia do jeźdźca w taki sposób, by zapewnić najbezpieczniejszą oraz najprzyjemniejszą jazdę. W szkole jeździeckiej bezpieczeństwo jest priorytetem. Wszyscy uczestnicy zajęć muszą mieć odpowiednie ubranie oraz akcesoria jeździeckie.

Lekcje pokazowe oraz rodziców z dziećmi

Zajęcia pod nadzorem doświadczonych instruktorów

Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych instruktorów, pasjonatów dyscypliny Ujeżdżenie. Uczestnicy mają także okazję poznać historię koni, podstawy hodowli i opieki. Latem i zimą „Oświata-Lingwista” organizuje kolonie oraz półkolonie w siodle, a w ciągu roku zaprasza szkoły na lekcje pokazowe oraz rodziców z dziećmi na weekendowe pikniki.

Podejmowanie aktywności w Szkole Jazdy Konnej zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, niesie z sobą wiele pozytywnych efektów. Jazda na koniu wzmacnia mięśnie brzucha, nóg, ramion i pleców, buduje kondycję oraz poprawia samopoczucie. Obcowanie z tymi wyjątkowymi zwierzętami uczy sztuki porozumiewania się, ale też stanowczości i cierpliwości. Każde zajęcia gwarantują wyjątkowe odprężenie oraz pozwalają na chwilę zapomnieć o problemach codzienności.

Sport i turystyka

inne propozycje dla dzieci i młodzieży:

Przejdź na stronę placówki: