Turystyka „Oświata – Lingwista”

Szereg aktywności dla dzieci i młodzieży szkolnej

Aktywny odpoczynek i zdobycie nowych umiejętności

W Nadbałtyckim Centrum Edukacji „Oświata-Lingwista” organizowany jest szereg zróżnicowanych aktywności dla najmłodszych, które gwarantują niezapomniane wrażenia, aktywny odpoczynek oraz zdobycie nowych umiejętności i wiedzy w wielu aspektach. Kreatywni opiekunowie zapewniają dzieciom moc atrakcji podczas kolonii tematycznych czy obozów sportowych. Ofertę wyróżnia bardzo bogaty program i maksimum bezpieczeństwa.

Zróżnicowanych propozycji wypoczynku

Kolonie, półkolonie tematyczne, wycieczki, warsztaty i kursy

Jedną z najmocniejszych stron turystyki dla najmłodszych, organizowanej przez dział Turystyki „Oświata – Lingwista” jest wiele zróżnicowanych propozycji wypoczynku. Dzieci i młodzież mogą korzystać m.in. z półkolonii tematycznych, wycieczek, warsztatów, kolonii, obozów czy kursów. W ramach półkolonii dostępne są zajęcia kulinarne, artystyczne, ekologiczne, z podstawami programowania, piłkarskie oraz taneczne. Kolonie obejmują wyjazdy na wieś lub w góry. Warsztaty kreatywne dotykają takich tematów, jak: poczucie własnej wartości, odczytywanie emocji, radzenie sobie ze stresem, dogadywanie się z innymi ludźmi czy twórcze rozwiązywanie problemów. Efektywnie rozwijają dzieci na wielu płaszczyznach.

Niebanalna oferta turystyczna

Odkrywamy tajemnice kucharzy, kelnerów i gotujemy przepyszne dania

Nie brakuje oryginalnych pomysłów, które wyróżniają ofertę turystyczną „Oświata-Lingwista” na rynku. Najmłodsi mogą wziąć udział w wyprawie kulinarnej po kuchniach różnych krajów. Odwiedzają gdańskie restauracje, w których poznają tajemnice kucharzy, kelnerów, restauracyjny savoir vivre, a także gotują przepyszne dania. Dostępny jest również m.in. wyjazd do serca Kaszub, do gospodarstwa agroturystycznego, położonego w pięknej okolicy, nad jeziorem Sobackim. Najmłodsi są także zapraszani na ferie zimowe czy półkolonie sportowe.

Nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży czuwają doświadczeni opiekunowie. Zapewniany jest transport do docelowego miejsca oraz moc niezapomnianych atrakcji w trakcie trwania całego wyjazdu. Najmłodsi wracają z każdego wypoczynku z uśmiechem na ustach, ciesząc się z przeżytych przygód, zdobytych umiejętności oraz nawiązania nowych znajomości. Nadbałtyckie Centrum Edukacji „Oświata-Lingwista” dba o to, by spełniały się ich dziecięce marzenia.

Sport i turystyka

inne propozycje dla dzieci i młodzieży:

Przejdź na stronę placówki: