Turystyka “Oświata – Lingwista”

Szereg aktywności dla dzieci i młodzieży szkolnej

Aktywny odpoczynek i zdobycie nowych umiejętności

W Nadbałtyckim Centrum Edukacji “Oświata-Lingwista” organizowany jest szereg zróżnicowanych aktywności dla najmłodszych, które gwarantują niezapomniane wrażenia, aktywny odpoczynek oraz zdobycie nowych umiejętności i wiedzy w wielu aspektach. Kreatywni opiekunowie zapewniają dzieciom moc atrakcji podczas kolonii tematycznych czy obozów sportowych. Ofertę wyróżnia bardzo bogaty program i maksimum bezpieczeństwa.

Zróżnicowanych propozycji wypoczynku

Kolonie, półkolonie tematyczne, wycieczki, warsztaty i kursy

Jedną z najmocniejszych stron turystyki dla najmłodszych, organizowanej przez dział Turystyki “Oświata – Lingwista” jest wiele zróżnicowanych propozycji wypoczynku. Dzieci i młodzież mogą korzystać m.in. z półkolonii tematycznych, wycieczek, warsztatów, kolonii, obozów czy kursów. W ramach półkolonii dostępne są zajęcia kulinarne, artystyczne, ekologiczne, z podstawami programowania, piłkarskie oraz taneczne. Kolonie obejmują wyjazdy na wieś lub w góry. Warsztaty kreatywne dotykają takich tematów, jak: poczucie własnej wartości, odczytywanie emocji, radzenie sobie ze stresem, dogadywanie się z innymi ludźmi czy twórcze rozwiązywanie problemów. Efektywnie rozwijają dzieci na wielu płaszczyznach.

Niebanalna oferta turystyczna

Odkrywamy tajemnice kucharzy, kelnerów i gotujemy przepyszne dania

Nie brakuje oryginalnych pomysłów, które wyróżniają ofertę turystyczną “Oświata-Lingwista” na rynku. Najmłodsi mogą wziąć udział w wyprawie kulinarnej po kuchniach różnych krajów. Odwiedzają gdańskie restauracje, w których poznają tajemnice kucharzy, kelnerów, restauracyjny savoir vivre, a także gotują przepyszne dania. Dostępny jest również m.in. wyjazd do serca Kaszub, do gospodarstwa agroturystycznego, położonego w pięknej okolicy, nad jeziorem Sobackim. Najmłodsi są także zapraszani na ferie zimowe czy półkolonie sportowe.

Nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży czuwają doświadczeni opiekunowie. Zapewniany jest transport do docelowego miejsca oraz moc niezapomnianych atrakcji w trakcie trwania całego wyjazdu. Najmłodsi wracają z każdego wypoczynku z uśmiechem na ustach, ciesząc się z przeżytych przygód, zdobytych umiejętności oraz nawiązania nowych znajomości. Nadbałtyckie Centrum Edukacji “Oświata-Lingwista” dba o to, by spełniały się ich dziecięce marzenia.

Sport i turystyka

inne propozycje dla dzieci i młodzieży:

Przejdź na stronę placówki:

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, że:
Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej w formularzach jest „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą przy

ul. Malczewskiego 51 w Gdańsku, kod pocztowy 80-107,
tel.: 58 303 30 30 adres e-mail:info@oswiatalingwista.eu
Administrator Danych wyznaczył Inspektora Danych Osobowych tj. Jakub Szpojda.
Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: iod@oswiatalingwista.eu,
adres siedziby wskazany w ust. 1)
Celem zbierania danych jest realizacja usług edukacyjno-szkoleniowych, na podstawie wypełnionych formularzy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenia działań edukacyjno-szkoleniowych.
Przewidywane kategorie odbiorców powyższych danych to pracownicy działu rekrutacji, sekretariatu, w tym kadra pedagogiczna oraz kadra kierownicza.
Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu - cele analityczne, w tym profilowanie.*
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu edukacji, szkolenia i przechowywane przez okres przedawnienie ewentualnych roszczeń.
*Do profilowania wykorzystywane będą min. następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania,
nazwa domeny, identyfikator urządzenia, a także inne podobne informacje.