Edukacja dzieci i młodzieży

Wysoko oceniana placówka oświatowa

Od wielu lat kształcimy dzieci i młodzież

„Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. od lat kształci dzieci i młodzież, wspierając ich wrodzone talenty i rozwijając wszystkie umiejętności, pozwalając im jednocześnie odnosić sukcesy bez presji. To jedna z najlepiej ocenianych placówek oświatowych, działających na terenie kilku województw Polski Północnej. Prowadzone przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum akademickie oraz szkoły medyczne w Gdańsku, kształcące w kilkunastu kierunkach, dają dzieciom oraz młodzieży zarówno solidne podstawy edukacyjne, poszukiwany na rynku pracy zawód, jak i przygotowują do możliwości funkcjonowania nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Wszystkie szkoły posiadają prawa publiczne

Wszystkie placówki świadczą usługi edukacyjne na najwyższym poziomie
Edukację dzieci i młodzieży prowadzimy w następujących placówkach oświatowych mających prawa publiczne:
  • Gdańskie Przedszkole „Lingwista”,
  • Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” im. Zjednoczonej Europy,
  • Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” im. Hymnu Narodowego,
  • Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista”,
  • Gdańskie Szkoły Medyczne,
  • Studium Pracowników Medycznych i Społecznych,
  • Gdańska Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna „Lingwista”.

Kompetentna i doświadczona kadra

Nasi absolwenci bardzo dobrze radzą sobie w Polsce i za granicą

Nasze szkoły to nowoczesne placówki zatrudniające, doświadczonych, kompetentnych oraz pomocnych nauczycieli i opiekunów. Staramy się zaszczepić w dzieciach miłość do wiedzy oraz wykształcić w nich poszanowanie dla drugiego człowieka i motywację do efektywnej nauki, a także do rozwijania swoich zainteresowań. Przekazujemy wiedzę w sposób wyjątkowo przystępny i dbamy o to, by każdy uczeń otrzymał niezbędne wsparcie oraz czuł się w szkole bezpieczny i całkowicie rozumiany.
Zajmujemy się wszystkimi etapami kształcenia – kształceniem podstawowym, zawodowym, licealnym oraz doskonaleniem umiejętności zawodowych, dzięki różnego rodzaju kursom dokształcającym. Nasi absolwenci świetnie radzą sobie nie tylko w kraju, ale również na arenie międzynarodowej. W Oświata – Lingwista stawiamy na wiedzę, uważamy, że każdy jest zdolny oraz motywujemy dzieci i młodzież do odkrywania swoich najsilniejszych stron!

Sprawdź naszą pozostałą ofertę: