Sport i turystyka

Wiele form aktywności pozalekcyjnej

Organizujemy półkolonie i kolonie dla dzieci i młodzieży szkolnej

„Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o. o. jest również organizatorem półkolonii oraz obozów sportowych dla dzieci. Formy oferowanej aktywności pozalekcyjnej są skrupulatnie dopasowywane do preferencji dzieci i młodzieży. W ramach działalności, Centrum aktywnie wspiera wypoczynek oraz ułatwia poznawanie świata. Organizuje półkolonie, kolonie, ferie, obozy sportowe, kursy kulinarne dla dzieci oraz lekcje jazdy konnej. Oferuje także usługi transportowe – specjalizuje się w przewozach krajowych.

Warsztaty i wyjazdy edukacyjno - rekreacyjne

Zapewniamy dzieciom i młodzieży należyty odpoczynek

Warsztaty oraz wyjazdy skierowane są do uczniów szkół podstawowych oraz młodzieży licealnej. Działania podejmowane w zakresie sportu i turystyki mają na celu zapewnienie młodym ludziom należytego odpoczynku i jednocześnie wykształcanie w nich kompetencji miękkich – komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz inteligencji emocjonalnej. Turystyka „Oświata-Lingwista” skupia się na poszukiwaniu nieszablonowych pomysłów na wypoczynek. Zapewnia profesjonalną opiekę, która gwarantuje spędzanie czasu w sposób niezwykle atrakcyjny oraz – przede wszystkim – bezpieczny.

Wakacje w Gdańsku i w innych rejonach kraju

Organizujemy wypoczynek połączony z twórczy spędzeniem czasu

„Oświata-Lingwista” w ramach półkolonii oferuje różnego rodzaju formy aktywności skierowane do dzieci i młodzieży. Wakacje w Gdańsku organizowane przez Nadbałtyckie Centrum Edukacji dają szansę na wypoczynek oraz twórcze spędzenie czasu w gronie rówieśników. Placówka przygotowuje wyjazdy nad polskie morze, w góry, a także za granicę. Turnusy wakacyjne organizowane przez Centrum to aktywny i bezpieczny wypoczynek dostosowany do potrzeb najmłodszych. W ofercie znajdują się także ferie zimowe w malowniczych miejscowościach wypoczynkowych, podczas których dzieci mogą uczyć się jazdy na nartach, uczestniczyć w zabawach na śniegu, kuligach czy wycieczkach edukacyjnych. Dla miłośników sportu przygotowywany jest obóz, ułatwiający szlifowanie sportowych umiejętności i uczący gry zespołowej.

Kontakt z ludźmi i zwierzętami

Organizujemy kolonie, półkolonie, wyjazdy jednodniowe

„Oświata-Lingwista” zaprasza również na kursy i kolonie kulinarne, podczas których dzieci uczą się przygotowywania nieskomplikowanych posiłków oraz ich dekorowania. To znakomita propozycja dla najmłodszych, którzy chcą się nauczyć piec smakołyki czy przygotowywać przekąski na rodzinne przyjęcia. W ramach proponowanych aktywności organizowane są też lekcje jazdy konnej. Kontakt ze zwierzętami to jedna z lepszych metod socjalizacji i aktywność na świeżym powietrzu, szczególnie lubiana przez dzieci.

Sprawdź naszą pozostałą ofertę: