Sport i turystyka

Wiele form aktywności pozalekcyjnej

Organizujemy półkolonie i kolonie dla dzieci i młodzieży szkolnej

“Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o. o. jest również organizatorem półkolonii oraz obozów sportowych dla dzieci. Formy oferowanej aktywności pozalekcyjnej są skrupulatnie dopasowywane do preferencji dzieci i młodzieży. W ramach działalności, Centrum aktywnie wspiera wypoczynek oraz ułatwia poznawanie świata. Organizuje półkolonie, kolonie, ferie, obozy sportowe, kursy kulinarne dla dzieci oraz lekcje jazdy konnej. Oferuje także usługi transportowe – specjalizuje się w przewozach krajowych.

Warsztaty i wyjazdy edukacyjno - rekreacyjne

Zapewniamy dzieciom i młodzieży należyty odpoczynek

Warsztaty oraz wyjazdy skierowane są do uczniów szkół podstawowych oraz młodzieży licealnej. Działania podejmowane w zakresie sportu i turystyki mają na celu zapewnienie młodym ludziom należytego odpoczynku i jednocześnie wykształcanie w nich kompetencji miękkich – komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz inteligencji emocjonalnej. Turystyka “Oświata-Lingwista” skupia się na poszukiwaniu nieszablonowych pomysłów na wypoczynek. Zapewnia profesjonalną opiekę, która gwarantuje spędzanie czasu w sposób niezwykle atrakcyjny oraz – przede wszystkim – bezpieczny.

Wakacje w Gdańsku i w innych rejonach kraju

Organizujemy wypoczynek połączony z twórczy spędzeniem czasu

“Oświata-Lingwista” w ramach półkolonii oferuje różnego rodzaju formy aktywności skierowane do dzieci i młodzieży. Wakacje w Gdańsku organizowane przez Nadbałtyckie Centrum Edukacji dają szansę na wypoczynek oraz twórcze spędzenie czasu w gronie rówieśników. Placówka przygotowuje wyjazdy nad polskie morze, w góry, a także za granicę. Turnusy wakacyjne organizowane przez Centrum to aktywny i bezpieczny wypoczynek dostosowany do potrzeb najmłodszych. W ofercie znajdują się także ferie zimowe w malowniczych miejscowościach wypoczynkowych, podczas których dzieci mogą uczyć się jazdy na nartach, uczestniczyć w zabawach na śniegu, kuligach czy wycieczkach edukacyjnych. Dla miłośników sportu przygotowywany jest obóz, ułatwiający szlifowanie sportowych umiejętności i uczący gry zespołowej.

Kontakt z ludźmi i zwierzętami

Organizujemy kolonie, półkolonie, wyjazdy jednodniowe

“Oświata-Lingwista” zaprasza również na kursy i kolonie kulinarne, podczas których dzieci uczą się przygotowywania nieskomplikowanych posiłków oraz ich dekorowania. To znakomita propozycja dla najmłodszych, którzy chcą się nauczyć piec smakołyki czy przygotowywać przekąski na rodzinne przyjęcia. W ramach proponowanych aktywności organizowane są też lekcje jazdy konnej. Kontakt ze zwierzętami to jedna z lepszych metod socjalizacji i aktywność na świeżym powietrzu, szczególnie lubiana przez dzieci.

Sprawdź naszą pozostałą ofertę:

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, że:
Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej w formularzach jest „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą przy

ul. Malczewskiego 51 w Gdańsku, kod pocztowy 80-107,
tel.: 58 303 30 30 adres e-mail:info@oswiatalingwista.eu
Administrator Danych wyznaczył Inspektora Danych Osobowych tj. Jakub Szpojda.
Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: iod@oswiatalingwista.eu,
adres siedziby wskazany w ust. 1)
Celem zbierania danych jest realizacja usług edukacyjno-szkoleniowych, na podstawie wypełnionych formularzy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenia działań edukacyjno-szkoleniowych.
Przewidywane kategorie odbiorców powyższych danych to pracownicy działu rekrutacji, sekretariatu, w tym kadra pedagogiczna oraz kadra kierownicza.
Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu - cele analityczne, w tym profilowanie.*
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu edukacji, szkolenia i przechowywane przez okres przedawnienie ewentualnych roszczeń.
*Do profilowania wykorzystywane będą min. następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania,
nazwa domeny, identyfikator urządzenia, a także inne podobne informacje.