Szkolenia Lingwista – Kursy BHP

Bogata oferta usług branży szkoleniowej

Szkolenia BHP prowadzone online

Nadbałtyckie Centrum Edukacji “Oświata-Lingwista” ofertę usług uzupełnia szkoleniami online z zakresu BHP. Kursy obejmują pełen zakres tematyczny obowiązkowych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracodawcy polscy mają obowiązek umożliwienia pracownikom udział w tego typu kursach. Szkolenia stacjonarne wiążą się często z koniecznością zarezerwowania sporej ilości czasu i dotarciu w wyznaczone miejsce. By uniknąć tych uciążliwości „Oświata-Lingwista” przygotowała ofertę kursów BHP online. Dzięki nim można w bardzo wygodny sposób samodzielnie wybrać dogodny termin szkolenia oraz zdecydować, ile czasu trzeba poświęcić na naukę o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szkolenia zakończone testem weryfikacyjnym

Kursy online można przeprowadzić samodzielnie

Doświadczony oraz bardzo wyspecjalizowany zespół przygotował materiały, które w przystępny sposób pozwala zdobyć wiedzę konieczną do pozytywnego ukończenia testu pozwalającego uzyskać zaświadczenia wymagane prawem. Nieskomplikowanym językiem wyjaśniono wszystkie kwestie związane z przedmiotem szkoleń. To oferta, która w pełni odpowiada na zapotrzebowanie współczesnego rynku. Kursy odbywają się online, pracownik przechodzi kurs samodzielnie w odpowiadającym mu terminie. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania z dziedziny informatyki, umożliwia się kursantom nabycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do ukończenia kursu online.. Osobom, odbywającym szkolenia przez internet udostępniane są materiały dydaktyczne i zapewniana jest możliwość ukończenia testu weryfikacyjnego i uzyskania certyfikatu. Cel Nadbałtyckiego Centrum Edukacji to zagwarantowanie satysfakcji wszystkim klientom.

Szkolenie wstępne z zakresu BHP

oraz szkolenia dla pracowników administracyjno-biurowych, szkół, służby zdrowia, kadry kierowniczej
Serwis obejmuje profesjonalne szkolenia BHP online dla:
  • pracowników administracyjno-biurowych,
  • pracowników szkół – placówek oświatowych
  • pracowników służby zdrowia,
  • pracodawców i innych osób kierujących grupami ludzi.
Dostępne są także: szkolenie wstępne z zakresu BHP oraz starannie zaprojektowany kurs Incoterms 2020. Proces zakupu poszczególnych kursów jest bardzo prosty a formalności ograniczone do minimum. „Oświata-Lingwista” stawia nie tylko na komfortowe formy szkolenia, ale również na najwyższy poziom merytoryki kursów. Bez trudu można znaleźć szkolenie BHP, spełniające potrzeby określonej grupy pracowników. Po jego ukończeniu wystawiane jest odpowiednie zaświadczenie.

Przejdź na stronę platformy: